Склад кафедри водних та неолімпійських видів спорту
Викладає навчальні дисципліни:
- Теорія і методика плавання та рятівництво на воді;
- Теорія і методика обраного виду спорту та спортивно-педагогічне вдосконалення;
- Фізичне виховання (плавання).
Освіта:
- Закінчив Львівський державний інститут фізичної культури у 1991 році.
Спортивні досягнення: плавання (1 розряд), водне поло (кандидат у майстри спорту).
Етапи роботи в Університеті:
Викладацьку роботу розпочав з посади викладача кафедри водних видів спорту (1991-1997рр.), паралельно здобуваючи науковий ступінь кандидата наук.
У 1997 році захистив дисертацію зі спеціальності 13.00.01 «Теорія та історія педагогіки» за темою «Рейтингова система педагогічного контролю навчальних досягнень студентів інституту фізичної культури» та здобув вчений ступінь кандидата педагогічних наук.
З 1997 до 1998 року працював на посаді старшого викладача, а з 1998 до 2018 року – доцент кафедри водних видів спорту (водних та неолімпійських видів спорту з 2013 року). На посаді професора кафедри водних та неолімпійських видів спорту працював з 2018 року до січня 2024 року, а з лютого 2024 до теперішнього часу – завідувач кафедри водних та неолімпійських видів спорту.
Упродовж 1994 – 2010 р.р. був відповідальним за спортивну роботу кафедри, активно долучався до тренувань збірних команд Університету з плавання та водного поло, які посідали призові місця на обласних та Всеукраїнських Універсіадах.
Окрім того, працював на адміністративних посадах в Університеті, зокрема, виконував обов’язки заступника декана педагогічного факультету (1998 – 2001рр.), з 2001 до 2003 року – декан педагогічного факультету. З 2007 до січня 2024 року очолював факультет післядипломної та заочної освіти (2007-2010 р.р. – факультет заочного навчання та післядипломної освіти; 2010- 2018 р.р. – факультет підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти; з 2018 року – факультет післядипломної та заочної освіти).
Напрями наукових досліджень: теоретико-методичні та програмно-нормативні основи професійної підготовки та фізичного виховання учнів і студентів; спортивна підготовка спортсменів різних видів спорту різної кваліфікації; методологічні та організаційно-методичні основи раціональної підготовки спортсменів, теоретико-методологічні та технологічні основи фізичного виховання та оздоровчо-рекреаційної рухової активності різних груп населення. Був виконавцем наукової теми «Теоретико-методичні основи управління тренувальним процесом та змагальною діяльністю в олімпійському, професійному та адаптивному спорті» Зведеного плану НДР ЛДУФК ім. Івана Боберського на 2016−2020 рр. (номер державної реєстрації 0116U003167). Досліджує окремі розділи наукової теми «Теоретико-методичні основи формування освітніх компетентностей, рухової активності та фізичної підготовленості різних груп населення в умовах нових соціальних викликів» Зведеного плану НДР ЛДУФК ім. Івана Боберського на 2020−2025 рр.
Автор понад 60 наукових та науково-методичних праць, серед яких 9 наукових статей, опублікованих у міжнародних журналах, що індексуються у наукометричних базах Scopus та Web of Science, 1 методичний посібник, 2 навчальних посібника, має 2 авторських свідоцтва права на твір, 1 патент на винахід («Спосіб визначення рівня готовності студентів педагогічних спеціальностей до фізкультурно-оздоровчої роботи» (патент 69490 Україна, МПК А61В 5/02 (2006.01) / № u201113687 ; заявл. 21.11.2011 ; опубл. 25.04.2012; бюл. № 8.). Під науковим керівництвом професора Сидорка О.Ю. захищено 3 кандидатські дисертації, на теперішній час керує підготовкою 2 здобувачів наукового ступеня.
Постійно підвищує свою професійну кваліфікацію. Бере активну участь у різних семінарах, вебінарах, науково-методичних конференціях, в тому числі і міжнародних. Зокрема, вебінари з підвищення кваліфікації фахівців сфери фізичної культури і спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України під патронатом Міністерства освіти і науки України та Національного олімпійського комітету України (2020-2021 рр., м. Київ), а також семінари з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЛДУФК ім. І. Боберського і закладів вищої освіти професійної програми «Школа педагогічної майстерності: освіта як інструмент безперервного професійного розвитку викладача закладу вищої освіти» (2021-2023 рр.). Брав участь у роботі Всеукраїнського круглого столу «Сучасні тенденції розвитку фізичного виховання студентської молоді у закладах вищої освіти» (червень 2021 року, м. Харків), у Першому обласному дидактико-педагогічному форумі «Формування педагога нового покоління: новий професійний стандарт вчителя» (жовтень 2021 року, м. Львів).
У 2021 році пройшов стажування на кафедрі спортивних дисциплін і туризму Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка, а у 2024 році – на кафедрі фізичного виховання Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет».
Державні нагороди:
– Нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти України» (2000 р.);
– Почесна грамота Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації (2011 р.);
– Грамота Львівської обласної державної адміністрації (2016р.);
– Грамота Управління туризму та курортів (2016р.);
– Подяка Прем’єр-міністра України (2016 р.);
– Подяка Львівської обласної державної адміністрації (2017 р.);
– Нагрудний знаком МОН України «За наукові та освітні досягнення» (2021 р.).
Відмінник освіти України. Стаж науково-педагогічної роботи в колективі Університету складає понад 30 років.
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Біомеханіка
Освіта:
- Львівський ордена Леніна політехнічний інститут (механіко-машинобудівельний факультет з відзнакою, (1980 р);
- Львівський державний інститут фізичної культури (факультет заочного навчання, 1990 р.)
- Аспірантура Київського державного інституту фізичної культури при кафедрі біомеханіки, 1990 р.)
Етапи роботи в Університеті:
- 1986–1999 рр. – викладач кафедри анатомії, біомеханіки і метрології;
- 1988–2001 рр. – доцент кафедри біомеханіки і метрології
- (2001 – 2006 рр.) – декан спортивного факультету;
- (2006–2013 рр.) – доцент кафедри теорії спорту;
- (2013–2014 рр.) – доцент кафедри водних та неолімпійських видів спорту;
- (2014 р. – по теперішній час) – професор кафедри водних та неолімпійських видів спорту;
Керівник теми 1.3.6.1.п. плану НДР у сфері фізичної культури і спорту на 2006 – 2010 роки «Організаційні, програмно-нормативні та теоретико-методичні засади спортивної підготовки в спортивно-технічних та прикладних видах спорту»; керівник дисертаційних робіт О.Пришляка, Л.Рибак, Ю.Івасюти і трьома магістерськими роботами, виступав на пленарних засіданнях міжнародних науково-практичних конференцій «Проблеми і перспективи автомотоспорту» (Харків, квітень 2010 р.), «Проблеми і перспективи спортивно-технічних і прикладних видів спорту» (Севастополь, жовтень 2010 р.», підготував призера Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2010 року А.Демічковського.
Опубліковав понад 200 наукових праць, в тому числі в наукових виданнях, які внесені до міжнародних наукометричних баз Scopus та Web of Sciеnce.
Автор одноосібної монографії («Безпека змагальної діяльності в автомобільному спорті») і співавтором чотирьох монографій («Цивілізація і рухова діяльність людини», «Удосконалення інформаційної взаємодії в ралійних екіпажах на етапі спеціалізованої базової підготовки», «Підготовка ралійних екіпажів до багатоетапних змагань» та «Рухова активність осіб похилого віку як альтернатива гіпокінезії»).
Автор понад 20 навчальних посібників з біомеханіки і співукладачем підручника з біомеханіки спорту. Керує науковим напрямком, пов’язаним з питаннями підвищення ефективності безпеки змагальної діяльності й удосконалення системи підготовки представників технічних видів спорту; за цією темою захищено одну докторську і три кандидатські дисертації, а також понад 15 магістерських робіт.
Член і секретар організаційних комітетів Х–XІХ всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій «Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті» (2015–2024 рр., м, Львів, Вижниця, Берегове).
Ініціатор відкриття в університеті спортивної спеціалізації «Автомобільний спорт». З моменту її відкриття підготовано понад 60 кваліфікованих тренерів-викладачів з авто-мотоспорту, виховано вісім майстрів спорту України з автоспорту.
Спортивні досягнення: неодноразовий переможець і призер міжнародних змагань найвищого рівня. Підготував 5 майстрів спорту України з автомобільного спорту.
В Автомобільній федерації України – визнаній національній федерації з автомобільного спорту – Олег Рибак з 1992 року обіймає посаду Голови комітету безпеки змагань і медицини, є постійним членом Комісії автомобільного спорту федерації, суддею міжнародної категорії, очолює комісію з безпеки дорожнього руху. Ним упродовж 1994–2022 рр. організовано й проведено понад 80 змагань з автоспорту рівня етапів чемпіонатів і кубків України. Брав активну участь в організації та проведенні понад 15 всеукраїнських семінарів для тренерів і суддів з автомобільного спорту.
Патенти, заявки:
Тренажер-симулятор для спеціальної стенограмної підготовки ралійних екіпажів [Symulator do specjalnego przygotowania załóg rajdowych do opisywania tras. Opublikowane w języku ukraińskim]: патент 74186 України : МПК G09В 9/02 / Рибак О. Ю., Рибак Л. І. – № 02398 ; заявл. 10.2012, Бюл. № 20.
Методика оцінювання рівня розвитку професійно важливих психофізіологічних якостей водіїв [Metoda oceny poziomu rozwoju zawodowo ważnych cech psychofizjologicznych kierowców. Opublikowane w języku ukraińskim] / Рибак О. Ю., Рибак Л.І., Музика Ф. В., Пришляк О. О. // Письмовий твір науково-практичного характеру : свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір – № 68133; 05.10.2016.
Універсальний пристрій оцінювання рівня психофізичних якостей водіїв УПОР 01-17 [Uniwersalne urządzenie do oceny poziomu psychofizycznych cech kierowców UPOR 01-17. Opublikowane w języku ukraińskim]: патент 120806 України : МПК G09B 9/02 / Атоян А.К., ЛещукГ.М., Фельдман О.М., Юрченко Ю.І., Шредер М.О., Рибак О.Ю. – № 01915 ; заявл. 11.2017, Бюл. № 22.
Керує дисертаційною роботою аспірантки Оксани Слінько і двома магістерськими роботами, пов’язаними з теорією і методикою технічних і військово-прикладних видів спорту. Підготував 15 магістрів з фізичного виховання і спорту.
Нагороди: Почесна грамота Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні, багаторічну сумлінну працю та з нагоди святкування 60-річчя від дня заснування ЛДУФК (жовтень 2006 р.).
Заохочувальна відзнака Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту (01.09.2011 р.).
Почесна грамота Комітету з фізичного виховання і спорту за багаторічну сумлінну роботу в галузі фізичного виховання і спорту, високий професіоналізм та з нагоди 65-річчя від дня заснування університету фізичної культури і спорту (04.10.2011 р.).
Грамота Львівської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Львівщини, високий професіоналізм та з нагоди Дня Незалежності України (21.08.2014 р.).
Нагрудний знак «Відмінник освіти України» (МОН України , 06.04.2016 р.).
Почесна Грамота НАПН України за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти і підготовку висококваліфікованих спеціалістів у галузі фізичної культури і спорту , плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 75-річчя Університету (2021 р.).
Грамота Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, плідну науково-педагогічну діяльність , багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм (17.11.2022 р.).
Публікації в Scopus і Web of Science
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
•
Освіта:
- Інститут удосконалення вчителів ім. Владислава Спасовського – кафедра підготовки вчителів у Гданську (1984 р.); Спеціальний курс навчання з корекційної гімнастики (включаючи корекційне плавання), факультет підготовки вчителів у Гданську (1985 р.)
- Післядипломна освіта (5, з них 3 кваліфікаційні та 2 додаткові): тренер 2 класу з плавання (AWF у Гданську, 1994 р.), юридичні та управлінські навчання (Гданський технічний університет, 1999 р.), додаткові дослідження у сфері фондів допомоги Європейського Союзу (ГВШГ, 2003 р.), кваліфікаційне навчання в галузі міжнародної логістики (ГВШ, 2005 р.), кваліфікаційне навчання з антикризового менеджменту ГВШ, 2007 р.).
Етапи роботи в Університеті:
- 2022 – 2024 рр. – професор кафедри стрільби і технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського
- 2024р. – по теперішній час – професор кафедри водних та неолімпійських видів спорту
Наукова діяльність:
тема дисертації:
напрямки наукових досліджень:
Додаткові кваліфікації: перший ступінь професійної спеціалізації в галузі фізичної культури (1990 р.), другий ступінь професійної спеціалізації в галузі фізичного виховання (1994 р.), ступінь професійного підвищення дипломованого вчителя (2001р.); Сертифікати: «Сучасний менеджмент у державному управлінні» – Міністерство внутрішніх справ та адміністрації (2003 р.), «Керівництво командою» (2010 р.);
Ряд тренінгів у сфері безпеки – «Сучасні загрози (кіберпростір, RODO та ін..) та безпеки на воді (рятування на воді)», низка сертифікатів та дозволів – патенти, ступені інструктора зі спорту (8) та дозволи у водній освіті та спорті.
Магістр з фізичного виховання (за кваліфікацією – педагогічна підготовка) (1989 р.), магістр з менеджменту та маркетингу (2001 р.), магістр педагогіки в галузі оборонної освіти та кризового менеджменту (2018 р.); інженер у сфері національної безпеки (І ступінь) (2009 р.);
Тренерська кваліфікація (4): Тренер з плавання 2 розряду, Тренер з кросфіту,
Тренер з плавання 1 розряду, Ментальний тренер.
Автор і співавтор 888 наукових праць: за даними Центру наукової інформації AWFiS у Гданську станом на 23.09.2024 року (оцінка MEiN: 8261.000, оцінка IF: 4,614): за даними OIN AWFiS у Гданську, до 2000 р. – 3 записи та з 2000 р. – 885 записів; всього (до 2000 р. і з 2000 р.): 888 наукових робіт (записи в базі даних OIN AWFiS у Гданську), зокрема на сьогоднішній день – як автор, співавтор, науковий редактор та науковий співредактор: 146 наукових книг: 126 наукових монографій та 1 наукового винаходу (запатентований у Патентному відомстві Республіки Польща), 628 статті в наукових виданнях та розділи в наукових монографіях, 11 видань сценаріїв, 1 цифрове видання: CD-ROM (перший CD-ROM у Польщі на цю тему:2001р.), 5 навчальних фільмів: 4 DVD та 1 VHS (ремастеризовано в цифровому вигляді у 1990 р.) та 83 наукових статей, що індексуються в глобальних базах даних – наукових журналах (серед іншого: IF, Scopus, WoS, IC, Категорії Б в Україні).
Конференції, конгреси (семінари), наукове консультування та рецензування: активний учасник всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій: 246, керівник дипломних робіт та наукових робіт: 164, рецензент вітчизняних та зарубіжних наукових видань: 111 (у т.ч.: Програма підготовки докторів філософії в Україні в галузі педагогіки – педагогічні науки [спеціальність 011].
Нагороди та відзнаки:
Нагороджений Президентом Республіки Польща Кавалерським хрестом Ордена Відродження Польщі (2010 р.) та Золотим Хрестом за Заслуги (2002 р.), а також Золотою медаллю «За вислугу років» (2012 р.) та багатьма державними нагородами (медаллю Національної комісії з питань освіти – 2003р.), відомчі, організаційні та обласні відзнаки
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Теорія і методика плавання та рятівництво на воді;
- Теорія і методика обраного виду спорту та спортивно-педагогічне вдосконалення;
- Спортивно-педагогічне вдосконалення.
Освіта:
- Львівський державний інститут фізичної культури, 2001 р.
Етапи роботи в Університеті:
- викладач кафедри водних видів спорту (2005-2010рр.);
- старший викладач кафедри водних видів спорту (2011р.);
- доцент кафедри водних та неолімпійських видів спорту (2011-2021рр.);
- заступник декана ФПО (2013-2024рр.);
- завідувач кафедри водних та неолімпійських видів спорту (2021-2024рр.);
- декан ФПО ( з 2024р. до теперішнього часу)
Наукова діяльність:
Тема дисертації: Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів (2010 р.)
Тренує збірну команду університету з водного поло, яка на останніх трьох Універсіадах України здобула золоті та двічі бронзові медалі.
Нагороди – Почесна відзнака «За активну громадську діяльність» Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту (2011 р.), Подяка голови Львівської обласної державної адміністрації (2020 р.), Почесна відзнака “Подяка Міністерства освіти і науки України”(2021 р.), Грамота Міністерства освіти і науки України (2023 р.)
Публікації в Scopus і Web of Science
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Олімпійський і професійний спорт на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти;
- Загальна теорія професійного спорту» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти;
- Професійний спорт на другому (магістерському) рівні вищої освіти;
- Адаптивний спорт.
Освіта:
- Львівський державний інститут фізичної культури (2004 р.).
Етапи роботи в Університеті:
2012-2014 рр. – викладач кафедри теоретико-методичних основ спорту Львівського державного університету фізичної культури;
2014-2017 рр. – викладач кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту;
• 2017-2019 рр. – старший викладач кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту;
• 2019 р. – по теперішній час – доцент кафедри теорії спорту та фізичної культури
Наукова діяльність:
напрямки наукових досліджень: соціальні практики спорту, адаптивний спорт, професійний спорт.
Академічний розвиток: Школа педагогічної майстерності: освіта як інструмент безперервного професійного розвитку викладача закладу вищої освіти (від 2011 р.).
Відомчі та громадські відзнаки:
Подяка Львівської обласної державної адміністрації (2023).
Посилання на соціальні мережі
Facebook: https://www.facebook.com/neonila.neroda
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Теорія і методика плавання та рятівництво на воді;
- Теорія і методика обраного виду спорту та спортивно-педагогічне вдосконалення;
- Тренерська практика.
Освіта:
- Львівський державний університет фізичної культури (2007– 2011);
- Львівський державний університет фізичної культури магістратура (2011–2012);
- Львівський державний університет фізичної культури аспірантура (2012–2015).
Етапи роботи в Університеті:
- лаборант (2011–2012);
- викладач (2012–2018);
- старший викладач (2018–2020);
- доцент (2020-2023) кафедри зимових видів спорту;
- доцент (з 2023 року – по теперішній час) кафедри водних і неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
Наукова діяльність:
Тема дисертації «Диференціація оцінювання фізичної підготовленості школярів 10-11 класів»
Напрямки наукових досліджень: методологічні та організаційно-методичні основи раціональної підготовки спортсменів; теоретико-методичні основи формування освітніх компетентностей, рухової активності та фізичної підготовленості різних груп населення в умовах нових соціальних викликів.
Керівництво дисертаційною роботою Кирила Колупаєва; підготовка та участь студентів кафедри у загальноуніверситетських та всеукраїнських науково-практичних конференціях (участь в розробці наукових тем, керівництво дисертаційними, магістерськими роботами, участь у наукових конференціях, підготовка студентів до участі в наукових конференціях)
Автор понад 20 наукових праць
Відзнаки та нагороди: у 2011–2012 навчальному році отримав відзнаку «Спортивна слава Львівського державного університету фізичної культури 2011 р.» у номінації «Кращий студент – спортивний суддя».
Членство у міжнародних спортивних федераціях, наукових товариствах, редколегіях наукових журналів, спортивних організацій
Нагороди: У 2011–2012 навчальному році отримав відзнаку Спортивна слава Львівського державного університету фізичної культури 2011 р. у номінації «Кращий студент – спортивний суддя».
Публікації в Scopus і Web of Science
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Теорія та методика плавання та рятівництво на воді;
- Фізичне виховання (плавання);
- Теорія і методика обраного виду спорту.
Освіта:
- Львівський державний інститут фізичної культури 1998 р.
Етапи роботи в Університеті:
- 2019 р.-по теперішній час – старший викладач кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
Наукова діяльність:
напрямки наукових досліджень:
Спортивна діяльність: Чемпіонка та призерка чемпіонатів і Кубків України з лижних перегонів (1989–1997 рр.); учасниця юніорського чемпіонату світу з лижних перегонів (1996 р.); член молодіжної збірної команди України з лижних перегонів (1990–1994 рр.); член штатної збірної команди України з лижних перегонів (1994–1996 рр.).
Публікації в Scopus і Web of Science
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Теорія, методика та практика обраного виду спорту;
- Теорія та методика плавання та рятівництва на воді;
- Фізичне виховання (плавання).
Освіта:
- закінчила магістратуру з відзнакою Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (2020р.).
Наукова діяльність: психофізіологічні характеристики спортсменів у різних групах видів спорт (плавання, спортивні єдиноборства, водне поло). Автор публікацій у фахових виданнях України.
Публікації в Scopus і Web of Science
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Теорія і методика плавання та рятівництво на воді;
- Теорія і методика обраного виду спорту та спортивно-педагогічне вдосконалення;
- Фізичне виховання (плавання).
Освіта:
- Львівське державне училище фізичної культури (1994–2000)
- Львівський державний університет фізичної культури (2000– 2004)
- Львівський державний університет фізичної культури – магістратура (2005–2007)
Етапи роботи в Університеті:
викладач кафедри водних і неолімпійських видів спорту у Львівському державному університеті фізичної культури з 2007 року по теперішній час.
Напрямки наукових досліджень:
- методологічні та організаційно-методичні основи раціональної підготовки спортсменів;
- теоретико-методичні основи формування освітніх компетентностей, рухової активності та фізичної підготовленості різних груп населення в умовах нових соціальних викликів.
Публікації в Scopus і Web of Science
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Теорія, методика та практика обраного виду спорту;
- Теорія та методика плавання та рятівництва на воді;
- Фізичне виховання плавання.
Освіта:
- Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (2017 – 2021рр.).
- магістратура Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (2022р.).
Етапи роботи в Університеті :
- викладач кафедри з 2023 року до теперішнього часу.
Напрямки наукових досліджень:
методологічні та організаційно-методичні основи раціональної підготовки спортсменів;
теоретико-методичні основи формування освітніх компетентностей, рухової активності та фізичної підготовленості різних груп населення в умовах нових соціальних викликів.
Наукові праці
Публікації в Scopus і Web of Science
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- «Теорія та методика плавання та рятівництво на воді»;
- «Фізичне виховання (плавання)»
Освіта:
- Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (2017 – 2021рр.).
- магістратура Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у 2023 році.
Етапи роботи в Університеті:
- лаборант (старший лаборант) кафедри з 2020 року до теперішнього часу;
- викладач кафедри з 2024 року до теперішнього часу
Напрямки наукових досліджень:
- методологічні та організаційно-методичні основи раціональної підготовки спортсменів;
- теоретико-методичні основи формування освітніх компетентностей, рухової активності та фізичної підготовленості різних груп населення в умовах нових соціальних викликів.
Е-mail: swim@ldufk.edu.ua