Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

LDUFK_New_Logo
Львівський державний
університет
фізичної культури
імені Івана Боберського

ФАКУЛЬТЕТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ОСВІТИ

вул. Костюшка, 11, м. Львів, каб. 112

(головний корпус ЛДУФК)

 

+38 (032) 255-32-05    

remote@ldufk.edu.ua

▶ НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

▶ ДЕКАНАТ ФАКУЛЬТЕТУ

khudoba_v_new

Декан

Доцент, кандидат географічних наук

Заступник декана (на громадських засадах)

доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту

Старший диспетчер факультету

Галина Кирейто

старший диспетчер факультету

▶ ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ

Факультет заочного і вечірнього навчання був створений 30.01.1964 року.

Декани факультету:

  1. Лонський Мечислав Вікторович – декан факультету заочного і вечірнього навчання (1964 – 1976 рр.);
  2. Васильков Гелій Антонович – декан факультету заочного навчання, кандидат педагогічних наук, професор (1976 –1994 рр.);
  3. Борищак Микола Олексійович – декан факультету заочного навчання, кандидат історичних наук, доцент (1994 –2001 рр.);
  4. Музика Федір Васильович – декан факультету заочного навчання, кандидат біологічних наук, доцент (2001 – 2002 рр.);
  5. Ковцун Василь Іванович – декан факультету заочного навчання та післядипломної освіти, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент (2002 –2007 рр.);
  6. Сидорко Олег Юрійович – декан факультету заочного, дистанційного та післядипломного навчання, кандидат педагогічних наук, доцент (2007–2024 рр).
  7. Худоба Володимир Володимирович з 2024 по теперішній час декан факультету післядипломної та заочної освіти, кандидат географічних наук, доцент.

У 2010 році факультет був перейменований на факультет підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти. У 2018 році факультет перейменований на факультет післядипломної та заочної освіти.

За структурою університету до факультету належать такі кафедри:

– кафедра педагогіки та психології;
– кафедра інформатики та кінезіології;
– кафедра української та іноземних мов.

На факультеті працює вчена рада, члени якої є провідними фахівцями у галузі освіти, науки, фізичної культури та спорту. Вчена рада на своїх засіданнях розглядає різноманітні питання організації та проведення навчально-виховного процесу, зокрема стану навчально-методичного забезпечення викладання дисциплін на кафедрах факультету, результати навчання та державної атестації студентів  і слухачів перепідготовки, науково-дослідної роботи на факультеті, стану виконання дисертаційних досліджень викладачами, конкурси на заміщення вакантних посад викладачів кафедр факультету, рекомендації до друку навчально-методичних посібників, монографій тощо.

Факультет здійснює підготовку фахівців у галузях знань 01 «Освіта», 07 «Управління та адміністрування», 24 «Сфера обслуговування», за різними рівнями вищої освіти. Форма навчання – заочна на місцях державного та позадержавного замовлення.

  1. Ступінь вищої освіти «Бакалавр».

Спеціальності підготовки бакалаврів:

– 014.11 «Середня освіта (фізична культура)»;
– 017 «Фізична культура і спорт»;
– 024 «Хореографія»;
– 073 «Менеджмент»;
– 241 «Готельно-ресторанна справа»;
– 241 «Туризм і рекреація».

Термін навчання для здобуття рівня вищої освіти «Бакалавр» – 5 років. По закінченні навчання видається диплом встановленого зразка.

  1. Ступінь вищої освіти «Магістр».

Спеціальності підготовки магістрів:

– 014.11 «Середня освіта (фізична культура)»;
– 017 «Фізична культура і спорт»;
– 073 «Менеджмент»;
– 241 «Готельно-ресторанна справа»;
– 242 «Туризм і рекреація»

Термін навчання для здобуття рівня вищої освіти «Магістр» – 1 рік і 4 місяці. По закінченні навчання видається диплом встановленого зразка.

На факультеті також здійснюється підготовка фахівців рівня вищої освіти «Бакалавр» за скороченим терміном навчання:
– на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» або рівня вищої освіти «Молодший бакалавр». Форма навчання – заочна на місцях державного та позадержавного замовлення.  Термін навчання – 3 роки в залежності від попередньо отриманої спеціальності.
– на базі рівня вищої освіти «Бакалавр» або «Магістр». Форма навчання – заочна на місцях позадержавного замовлення. Термін навчання – 3 роки.
На факультеті також здійснюється підготовка іноземних громадян за зазначеними вище базовими ліцензованими спеціальностями.

На факультеті проводиться підготовка іноземних громадян за зазначеними вище базовими ліцензованими спеціальностями.

Факультет проводить підвищення кваліфікації сфери «Фізична культура і спорт»:
– вчителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл;
– викладачів вищих закладів освіти;
– тренерів-викладачів вищої, першої, другої категорій з різних видів спорту;
– фахівців структур управління закладами та організаціями сфери фізичної культури і спорту.

Навчання вказаних категорій фахівців здійснюється за окремими освітніми програмами. Форма навчання – змішана (очно-дистанційна). По закінченні навчання видається свідоцтво встановленого зразка.

На факультеті кафедра педагогіки та психології (завідувач – доцент Валерій Соловйов) проводить курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за програмою навчального семінару «Школа педагогічної майстерності: Освіта як інструмент безперервного професійного розвитку викладача закладу вищої освіти». Керівник курсів – доктор педагогічних наук, професор Світлана Криштанович.

Наукова робота:

На факультеті викладачі та студенти активно займаються науковою роботою. Працюють над науковими дослідженнями за темами Зведених планів науково-дослідної роботи у сфері фізичної культури і спорту відповідних періодів та кафедральними науковими темами. Викладачі кафедр факультету керують магістерськими роботами студентів. Викладачі та студенти факультету беруть активну участь у наукових конференціях різного рівня, всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та предметних олімпіадах.

         На кафедрах факультету постійно проводиться робота з підвищення науково-педагогічного рівня викладачів, зокрема вони здобувають наукові та вчені звання, підвищують кваліфікацію у провідних навчальних закладах відповідного профілю, здійснюють наукові дисертаційні дослідження.

Кафедри факультету також проводять активну навчально-видавничу роботу. На всіх кафедрах видають навчальні посібники та інші матеріали з дисциплін, що вивчають студенти згідно з навчальними планами.

Перспективними напрямками розвитку факультету є:
1. Розширення кількості та удосконалення змісту освітніх програм для підготовки фахівців за ліцензованими спеціальностями.
2. Удосконалення змісту освітніх програм для підвищення кваліфікації фахівців сфери фізичної культури і спорту.
3. Удосконалення процесу дистанційного навчання студентів та слухачів курсів підвищення кваліфікації.
4. Підготовка друкованих та електронних навчально-методичних матеріалів для студентів і слухачів курсів підвищення кваліфікації.
5. Проведення профорієнтаційної роботи з інформування та залучення на навчання абітурієнтів, в тому числі іноземних громадян.

Прокрутка до верху