Склад кафедри педагогіки та психології
Викладає навчальні дисципліни:
- Психологія управління;
- Педагогіка та психологія;
- Психологія спорту.
Освіта:
- Львівський національний університет імені Івана Франка, історичний факультет (1978).
Етапи роботи в Університеті:
- 2012-2013 рр. – доцент кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури;
- 2012 – по теперішній час – завідувач кафедри Львівського державного університету імені Івана Боберського.
Наукова діяльність:
тема кандидатської дисертації: Допрофесійна підготовка старшокласників в системі «Загальноосвітня школа-професійний ліцей сільсько-господарського профілю».
напрямки наукових досліджень: Допрофесійна підготовка в системі ступеневої професійної освіти; психолого-педагогічні засади професійної підготовки майбутніх викладачів фізичного виховання; формування професійної мотивації у майбутніх фахівців фізичного виховання; особистісно орієнтований підхід у професійній підготовці майбутніх учителів фізичного виховання; удосконалення професійної компетентності вчителів фізичної культури в процесі підвищення кваліфікації.
Нагороджений:
• Почесним знаком Президії Федерації профспілок України «За розвиток соціального партнерства»;
• Почесною грамотою Верховної Ради України;
• Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України;
• Почесною грамотою Федерації футболу України;
• Лауреат Всеукраїнської акції «Флагмани освіти і науки України»
Загальний стаж роботи в університеті складає 12 роки, науково-педагогічний стаж становить 47 років.
Публікації в Scopus і Web of Science
E-mail:pp@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- «Педагогіка з основами педагогічної майстерністю» для студентів 2 курсу стаціонару та 2 і 3 курсів заочної освіти за напрямами підготовки «Фізична культура і спорт» і «Фізична культура (середня освіта)»;
- «Педагогіка і психологія вищої школи» для магістрантів стаціонару і заочної освіти за напрямом підготовки «Фізична культура і спорт».
- Львівський державний інституту фізичної культури, спортивний факультет (1975 р.);
- Аспірантура Львівського державного інституту фізичної культури (1988 р.);
- Докторантура Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (2015-2015 рр).
- 1975 – 1984 рр. викладач кафедри плавання ЛДІФК;
- 1985 – 1987 рр. – аспірант кафедри педагогіки і психології ЛДІФК;
- 1988 -1989 рр. – викладач кафедри педагогіки та психології ЛДІФК;
- 1990 – 1991 рр. – старший викладач кафедри педагогіки та психології ЛДІФК;
- 1991 – 1996 рр. – доцент кафедри педагогіки та психології ЛДІФК;
- 1997–2014 – професор, завідувач кафедрою педагогіки та психології ЛДУФК;
- 2014 р. – по теперішній час -професор, доктор педагогічних наук кафедри педагогіки та психології ЛДУФК імені Івана Боберського.
Кандидат педагогічних наук з 1989 року. Дисертацію захищено 30 серпня 1989 року у спеціалізованій вченій раді К 046.02.01 у Київському державному інституті фізичної культури, отримано диплом КД № 009752.
Тема дисертації: «Формування професіонально-педагогічних вмінь у студентів інститутів фізичної культури за допомогою системи навчальних завдань (на прикладі спеціалізації «Плавання»).
Доктор педагогічних наук з 2017 року. Дисертацію захищено 14 березня 2017 року у спеціалізованій вченій раді Д 05.053.01 у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського МОН України, отримано диплом ДД № 006482. Тема дисертації: «СИСТЕМА ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ» 00.04 – Теорія і методика професійної освіти
Напрями наукових досліджень: навчальний процес у вищих навчальних закладах; професійна мотивація викладачів; удосконалення системи професійної підготовки галузі Фізична культура і спорт;
Стаж науково-педагогічної (наукової та науково-педагогічної роботи – для наукових працівників) роботи у вищих навчальних закладах – 49 років, у тому числі у даному навчальному закладі (науковій установі) – 49 років.
Відзнаки: 05.2016 – нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти»
Пройшла наукове стажування у Вищій школі бізнесу – Національному Луїс Університеті (м. Новий Сонч, (Польща) – «Organization of Didactic Process, Educational Programs, Innovative Technologies and Scientific Work». Пройшла стажування за програмою «Еразмус +» у Жешівському Університеті (Польща) на факультеті педагогіки.
Є автором понад 100 публікацій, серед яких 13 публікацій у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science.
Графік консультацій:понеділок, середа 12.20-13.00
Академічний розвиток
Криштанович Світлана Володимирівна
Посада – професор кафедри педагогіки та психології
Науковий ступінь – кандидат наук з державного управління, доктор педагогічних наук
Вчене звання – професор
Державні нагороди – «Подяка Міністерства освіти і науки»; «Подяка Львівської обласної державної адміністрації»; «Подяка Львівської обласної ради».
Викладає навчальні дисципліни:
- Педагогіка та психологія;
- Курс тренінг «Психологія управління та конфліктологія»;
- Педагогіка та психологія ВШ;
- Психологія менеджменту в спортивній організації;
- Методика викладання у вищій школі;
- Практикум «авторські педагогічні технології».
Освіта:
- Львівський політехнічний інститут, спеціальність «Прикладна математика», (1991 р.);
- Львівська комерційна академія, спеціальність «Фінанси і кредит», (1999 р.);
- Магістратура Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність «Державне управління», закінчила з відзнакою (2015 р.)
Науковий ступінь: кандидата наук з державного управління отримала в 2015 році; доктор педагогічних наук отримала в 2021 році.
Наукове звання: доцент присвоєно в 2019 році; професор кафедри педагогіки та психології присвоєно в 2021 році.
Етапи роботи в Університету:
- 2015-2017 рр. – викладач кафедри економіки та спортивного менеджменту ЛДУФК;
- 2016-2021 рр.– доцент кафедри економіки та менеджменту;
- 2020-2021 рр. – доцент кафедри педагогіки та психології;
- 2021 р. – по теперішній час – професор кафедри педагогіки та психології.
Наукова діяльність:
Тема кандидатської дисертації: «Державне управління соціально-економічним розвитком гірських територій (на прикладі Івано-Франківської та Львівської областей)».
Тема докторської дисертації: «Теоретичні і методичні засади формування професійної компетентності майбутніх менеджерів фізичної культури і спорту».
Напрями наукових досліджень: державне управління соціально-економічного розвитку гірських територій Західного регіону України; публічний менеджмент, економічна, екологічна та соціальна безпека гірських територій, євроінтеграція, формування професійної компетентності майбутніх менеджерів фізичної культури і спорту; державне управління у сфері обслуговування; державне управління у спорті; комунікативний менеджмент; менеджмент і маркетинг у фізичній культурі і спорті в Україні; педагогічні ролі викладача вищої освіти; професійні компетентності викладача вищої освіти; методика викладання у вищій школі; психологія менеджменту.
Патент – комп’ютерна програма «Діагностичний інструментарій рівнів сформованості професійної компетентності майбутніх менеджерів фізичної культури і спорту» (С. В. Криштанович, Є. Н. Приступа, О. П. Сидоренко) (свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №98021 від 11.06.2020, видане Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України).
Є автором понад 180 наукових та навчально-методичних праць.
У 2016 році розробила та запровадила проєкт «Поділися своїм досвідом». Мета проєкту – запрошення стейкхолдерів на відкриті заняття з ціллю мотивації студентів до саморозвитку особистості, навчальної та дослідницької діяльності, професійного та комунікативного розвитку.
У 2024 році розробила та запровадила проєкт Абілітаційних ХАБ «ProЖиттЯ». Головними завданнями діяльності ХАБу є надання допомоги та послуг з адаптивної фізичної культури та спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації, туристичної й рекреаційної діяльності, психолого-педагогічної та соціальної підтримки, терапії та реабілітації, освітньої діяльності особам з інвалідністю, особам з особливими освітніми потребами, військовослужбовцям ЗСУ, учасникам бойових дій та ветеранам війни і їх родинам й внутрішньо переміщеним особам на базі Університету.
Автор 2 монографій: «Публічний менеджмент соціально-економічним розвитком гірських територій Карпатського регіону» (2017), «Формування професійної компетентності майбутніх менеджерів фізичної культури і спорту: теорія та методика» (2020).
Співавтор 4 колективних монографій: «Україна-Польша-Європейський Союз. З досліджень системної трансформації на рубежі XX і XXI століть» (2014), «Modern higher education in the context of european integration challenges nowoczesne.Szkolnictwo wyższe w kontekście europejskich wyzwań integracyjnych» (2019). Rola muzyki na zajęciach fitness w aspekcie edukacji zdrowotnej w okresie pandemii. Ratownictwo wodne, sport pływacki i kultura fizyczna w teorii i praktyce (2021). Skuteczność innowacyjnych technologii edukacyjnych w szkoleniu przyszłych menedżerów w zakresie kultury fizycznej i sportu. Zdrowie, fizjoterapia, kultura fizyczna i pedagogika (2022).
Співавтор навчального посібника: «Менеджмент і маркетинг у фізичній культурі і спорті» (2019).
Автор навчального посібника: «Спортивний менеджмент» (2020).
Співавтор 2 навчально-методичних посібників: «Тренінгові вправи для початківців і професіоналів. Книга 2» (2024). «Технології тренінгу: мистецтво мотивації (2024).
Публікації в Scopus і Web of Science
E-mail: svitlana.
Академічний розвиток
- Психологія;
- Вікова психологія;
- Психологія та вікова психологія;
- Психологічні особливості неповносправних.
- Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, філософський факультет, відділення психології (1974 р.).
1995 р. – по теперішній час – доцент кафедри педагогіки і психології ЛДУФК імені Івана Боберського.
Наукова діяльність:
тема кандидатської дисертації:
напрямки наукових досліджень: Соціально-психологічна адаптація особистості; психолого-педагогічні аспекти підготовки кадрів з фізичного виховання та спорту у вищій школі; психодіагностика структури особистості викладача ЗВО фізкультурно-спортивного профілю та методи її корекції; психічне здоров’я особистості; психологія акцентуацій характеру.
Відзнаки і нагороди – Подяка Львівської обласної державної адміністрації. Подяка за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників освіти.
Публікації в Scopus і Web of Science
E-mail: pp@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Психологія;
- Конфліктологія.
Освіта:
- Львівський державний інститут фізичної культури, спеціальність «Фізична культура і спорт», кваліфікація викладач фізичної культури, (1993 р.);
- Львівський державний інститут фізичної культури, спеціальність «Фізичне виховання», кваліфікація магістр з фізичного виховання і спорту, (2004 р.);
- Закарпатський державний університет, спеціальність «Практична психологія», кваліфікація бакалавр практичного психолога, (2012 р.);
- Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет», спеціальність «Практична психологія» (спеціаліст), кваліфікація практичний психолог, викладач психології, (2013 р.).
Етапи роботи в Університеті:
- 1986–1994 рр. – секретар навчальної частини Львівського державного інституту фізичної культури;
- 1994–2000 рр. – бібліотекар ІІ кат. Львівського державного інституту фізичної культури;
- 2000–2007 рр. – старший лаборант кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури;
- 2001-2007 рр. – за сумісництвом викладач кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури;
- 2007-2015 рр. – викладач кафедри педагогіки та психології Львівського держаного університету фізичної культури;
- 2015–2018 рр. – старший викладач кафедри педагогіки та психології Львівського держаного університету фізичної культури;
- 2018р.- по теперішній час – доцент кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
Наукова діяльність:
тема дисертації: «Формування педагогічної майстерності майбутніх учителів фізичного виховання у процесі професійної підготовки» (спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти);
напрямки наукових досліджень: формування педагогічної позиції у майбутніх спортивних педагогів; педагогічна позиція як умова формування педагогічної майстерності майбутніх учителів фізичного виховання; інноваційні технології в підготовці студентів ЗВО галузі фізичної культури і спорту; ігрове моделювання у підготовці майбутніх фахівців галузі фізичної культури і спорту.
2015 р. – захист кандидатської дисертації;
Науково-педагогічний стаж з 2001 р.
Є автором понад 30 наукових праць, з них 12 у міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science; 8 публікацій у фахових виданнях України, 9 публікацій в інших вітчизняних виданнях, 2 навчально-методичних посібники; брала участь у 10 наукових міжнародних практичних конференціях.
Нагороди:
- Грамота Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації (2016);
- Почесна грамота Національної академії педагогічних наук України (2021).
Керівник психологічної служби Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
Публікації в Scopus і Web of Science
E-mail: pp@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Психологія;
- Вікова психологія;
- Психологічні особливості неповносправних.
Освіта:
- Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність «Психологія», закінчила з відзнакою, 2007 р.;
- Аспірантура Львівського національного університету імені Івана Франка, 2007-2011 рр.;
- ПрАТ «Вищий приватний навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом, спеціальність «Управління персоналом, економіка праці», 2011 р.
Етапи роботи в Університеті
- 2024 р. – доцент кафедри педагогіки та психології;
- 2024 р. – завідувач психологічної лабораторії;
Науковий ступінь: кандидат психологічних наук з 2013 р.
Наукове звання – доцент з 2015р.
Наукова діяльність:
тема кандидатської дисертації: «Психологічні детермінанти розвитку локус-контролю підлітків»
напрямки наукових досліджень: неформальна освіта, освіта дорослих, безперервне професійне навчання, дитяча та юнацька психологія і психотерапія, психологія батьківсько-дитячих стосунків, когнітивно-поведінкова психотерапія, медична психологія, психологія праці та управління, психологія тренінгової діяльності.
Патент – «Науково-методичний твір «Опитувальник показників локалізації суб’єктивного контролю підлітків (ЛКС-П) (психодіагностична методика)». Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 33971, 05.07.2010 р. Міністерство освіти і науки України, Державний департамент інтелектуальної власності
Атор 80 наукових праць
Неформальна освіта:
- Вищий приватний навчальний заклад «Львіський медичний університет». Спеціалізація: «Медична психологія» – 2024 р.- до тепер.
- Міжнародна Школа тренінгу та супервізії TreningBox. Сертифікований курс про підвищення кваліфікації «Тeхнологія тренінгової діяльності» – 2024 р.
- Курс-інтенсив про підвищення кваліфікації «TreningPro» – 2024 р.
- Львівський національний університет імені Івана Франка. Науковий парк Львівського університету «Інновації та підприємництво», курс «Психологія бізнесу та управління». Професійна програма підвищення кваліфікації – 2022 р.
- Львівський національний університет імені Івана Франка. VIII-а Міжнародна науково-практична конференція «Григорій Сковорода у сучасному багатовимірному світі». Професійна програма стажування – 2022 р.
- Університет Суспільних Наук (UNS) м. Лодзь. Фундація Центрально Європейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC). «Міжнародна школа тренера». Післядипломний курс з підвищення кваліфікації. – 2022 р.
- Український інститут когнітивно-поведінкової терапії. Інститут психічного здоров’я Українського Католицького Університету. Трьохрічна навчальна програма з когнітивно-поведінкової терапії. Львів 2013-2016 рр.
- Українська спілка психотерапевтів (УСП). Навчальний проект «Львів 2008-2012 рр.» – напрямок «Дитяча та юнацька психотерапія».
Публікації в Scopus і Web of Science
E-mail: о.dmishko@ukr.net
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
•
•
Освіта:
•
•
•
Етапи роботи в Університеті:
•
Наукова діяльність:
• тема кандидатської дисертації:
• тема докторської дисертації:
• напрямки наукових досліджень:
Наукові праці
Публікації в Scopus і Web of Science
E-mail: pp@ldufk.edu.ua
Академічний розвиток
Викладає навчальні дисципліни:
- Основи педагогіки і основи педагогічної майстерності;
- Корекційна педагогіка.
Освіта:
- Український державний лісотехнічний університет (здобув кваліфікацію магістра з обладнання лісового комплексу) (2005).
Етапи роботи в Університеті:
- 2023-2024 рр. – викладач (за сумісництвом) кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського;
- 2024 – по теперішній час – старший викладач кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
Наукова діяльність:
тема кандидатської дисертації: “Формування проектувальних умінь у майбутніх техніків-механіків автотранспортної галузі в процесі вивчення професійно орієнтованих дисциплін”
Нагороджений:
Загальний стаж роботи в університеті складає 2 роки, науково-педагогічний стаж становить 20 років.
Публікації в Scopus і Web of Science
E-mail: pp@ldufk.edu.ua,
E-mail: jkimec@i.ua
Академічний розвиток
Освіта:
- Українська академія друкарства;
- Магістратура Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського
Етапи роботи в Університеті:
- 2007 – 2016рp. – бібліотекар ЛДУФК імені Івана Боберського;
- 2016р. – по теперішній час – старший лаборант кафедри педагогіки та психології ЛДУФК імені Івана Боберського.
Е-mail: ulyanatsar12@gmail.com