Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

Львівський державний
університет
фізичної культури
імені Івана Боберського

ЛДУФК імені Івана Боберського – учасник першого Міжнародного науково-практичного форуму «Відновлення України: міжгалузевий теоретико-прикладний аналіз та потенціали розвитку»

На базі Міжнародного гуманітарного університету у п’ятницю, 11-го квітня 2025 року, з успіхом відбувся перший в Україні Міжнародний науково-практичний форум «Відновлення України: міжгалузевий теоретико-прикладний аналіз та потенціали розвитку», учасником якого був й Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського. 

Захід став масштабною платформою для конструктивного діалогу між представниками науки, освіти, державної влади, бізнесу та міжнародної спільноти. Форум, в якому загалом взяли участь більше 500 учасників, зібрав високоповажних гостей, серед яких – керівництво Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, адміністрація Державної прикордонної служби України, очільники регіональної влади та місцевого самоврядування, провідні вчені. 

Особливе значення мала міжнародна участь: до форуму долучилися високі представники Європейського парламенту, Європейської комісії, Європейської дослідницької ради, науковці та експерти з Великої Британії, Португалії, Мексики, Польщі, Фінляндії, Болгарії, Литви, Молдови та Пакистану. Таке широке міжнародне представництво підтвердило актуальність та важливість заходу, проведеного Міжнародним гуманітарним університетом та його готовність не лише формувати сучасне експертне середовище, а й забезпечувати підготовку компетентних фахівців для відбудови країни у ключових сферах. У ході форуму відбулися ґрунтовні дискусії в межах пленарного засідання та десяти галузевих дискусійних панелей. Спікери представили комплексний аналіз викликів і можливостей для України у сферах державного управління, права, економіки, інформаційних технологій, охорони здоров’я, освіти, культури, безпеки, психології та ментального здоров’я , сфери обслуговування тощо. 

У пленарному засіданні взяла участь Марія Паска – доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського із доповіддю на тему «ВЕКТОРИ РОЗВИТКУ ГОСТИННОСТІ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ: ВІД ВИКЛИКІВ ДО МОЖЛИВОСТЕЙ». 

Другою частиною Форуму була Панельна дискусія, яку розпочала Оксана Дишкантюк, кандидат технічних наук, доцент, декан факультету Міжнародного гуманітарного університету – про партнерство бізнесу й освіти та реальні приклади інтеграції інновацій у підготовку фахівців сфери гостинності. 

У цій дискусії узяли участь: 

  • Марія Паска, доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – про нові вектори в сфері гостинності на фоні нових викликів. 
  • Ніна Будник, кандидат технічних наук, завідувач кафедри харчових технологій Полтавського державного аграрного університету – про функціональні страви як інструмент оздоровлення нації й потенціал гастрономії для відновлення. 
  • Walery Okulicz-Kozaryn, Dr. habil., Professor of Humanitas University (Poland) – представив бачення, як штучний інтелект може стати інструментом збереження суверенітету України в післявоєнний період. 
  • Володимир Перкін, директор ресторану «ANTICA CANTINA» – про кадрову трансформацію в ресторанному бізнесі та навички, які стають критично важливими. 
  • Ахмад Зубайр, PhD, доцент Міжнародного гуманітарного університету – про інновації в туризмі як інструмент сталого регіонального розвитку. 
  • Сергій Левченко, аспірант кафедри менеджменту Міжнародного гуманітарного університету акцентував увагу на тому, що рівень працевлаштування випускників – це не просто статистика, а чіткий індикатор якості роботи закладу вищої освіти.  

Головний висновок: інновації в HoReCa – це не майбутнє, а відповідь на сучасні виклики. 

Результати форуму мають практичну значущість та сприятимуть формуванню нових стратегічних ініціатив, академічних і професійних партнерств, розробці рекомендацій для органів державної влади та бізнес-спільноти щодо ефективного відновлення держави. 

Щиро вдячні ректору Міжнародного гуманітарного університету, професору Костянтину Громовенку та декану факультету менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму, кандидату технічних наук, доценту Дишкантюк Оксані за тісну співпрацю в рамках академічної мобільності та можливість взяти участь у Форумі, який відбувся на найвищому рівні, адже став масштабною платформою для конструктивного діалогу між представниками науки, освіти, державної влади, бізнесу та міжнародної спільноти! 


Запрошуємо приєднатись до офіційних сторінок нашого Університету в соціальних мережах!

Instagram | Facebook | Telegram | TikTok | YouTube

Прокрутка до верху