Викладачі кафедри терапії та реабілітації взяли участь у форумі ГалМЕД ЕКСПО 2026
20 травня доценти кафедри терапії та реабілітації ЛДУФК імені Івана Боберського – завідувачка кафедри Оксана Гузій, Оксана Тиравська, Ольга Бас та Наталія Івасик – взяли участь у медичному форумі «ГалМЕД ЕКСПО 2026» та науково-практичній конференції «Реабілітаційна допомога під час війни: довготермінові виклики та стратегії розвитку». Під час конференції учасники обговорили актуальні питання розвитку реабілітаційної допомоги […]
Викладачі кафедри терапії та реабілітації взяли участь у форумі ГалМЕД ЕКСПО 2026 Читати запис »









