20–21 червня у місті Волос відбувся щорічний чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед дорослих.

Перемогу в семиборстві здобула випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Тетяна Білик. Українська спортсменка набрала 6061 очко та впевнено посіла перше місце.
На шляху до перемоги Тетяна стала найкращою у бігу на 100 метрів з бар’єрами, бігу на 200 метрів, бігу на 800 метрів і стрибках у довжину. Другі місця вона посідала у стрибках у висоту, штовханні ядра та метанні списа.
Запрошуємо приєднатись до офіційних сторінок нашого Університету в соціальних мережах!


