Спільний відпочинок студентів та кураторів факультету терапії та реабілітації
19 червня студенти груп 11, 12, 13 та 14 факультету терапії та реабілітації разом зі своїми кураторами – доцентами кафедри української та іноземних мов Марією Воробель та Ростиславом Ковалем провели чудовий день у мальовничих Брюховичах. Ця поїздка стала гарною нагодою відволіктися від навчальних буднів, відпочити на природі та поспілкуватися у дружній неформальній атмосфері. Прогулянки на […]
Спільний відпочинок студентів та кураторів факультету терапії та реабілітації Читати запис »









