Збірна України з баскетболу 3х3 успішно виступила на етапі Жіночої серії 3х3, який відбувся 20–21 червня в Сумгаїт.

До складу національної команди були запрошені випускниці ЛДУФК імені Івана Боберського – Анастасія Ковтун та Кристина Філевич. Разом з ними Україну на турнірі представляли Міріам Уро-Ніле та Вероніка Космач.
На груповому етапі українська збірна здобула перемогу над збірною Австрії – 19:13 та поступилася Єгипту 14:15. У матчах плейоф українки впевнено подолали опір збірних Чилі (15:11) та Японії (15:11), що дозволило їм вийти до фіналу змагань.
У вирішальному поєдинку команда України поступилася збірній Австралії з рахунком 13:21 та стала срібним призером етапу Жіночої серії 3х3.
Найрезультативнішою гравчинею фінального матчу у складі української збірної стала Кристина Філевич, яка набрала 6 очок.

Запрошуємо приєднатись до офіційних сторінок нашого Університету в соціальних мережах!


