У німецькому місті Варендорф завершився 5-й чемпіонат світу CISM зі стрільби з лука серед військовослужбовців.

У змаганнях взяли участь 214 спортсменів із 17 країн – членів Міжнародної ради військового спорту (CISM). CISM є однією з найбільших міжнародних спортивних організацій, що проводить змагання серед військовослужбовців різних держав.
Збірна України успішно виступила на світовій першості, а вагомий внесок у її медальний здобуток зробили випускники ЛДУФК імені Івана Боберського – Вероніка Марченко, Соломія Гнип та Олег Сорока.
Вероніка Марченко та Олег Сорока стали чемпіонами світу в дисципліні Double Recurve Team (команда з двох спортсменів у класичному луці). У фіналі український дует здолав представників Франції.
Ще одну нагороду Вероніка Марченко виборола у жіночих командних змаганнях. Разом із Дзвенислава Черник та Соломією Гнип українська команда здобула срібні медалі чемпіонату світу, поступившись у фіналі збірній Франції.

В особистих змаганнях серед жінок у класичному луці Соломія Гнип стала бронзовою призеркою чемпіонату світу, поповнивши скарбничку нагород української збірної.
Запрошуємо приєднатись до офіційних сторінок нашого Університету в соціальних мережах!


